Anaokulu ihalesi 14 kasımda yapılacak

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra ilçesinde bu yıl inşa edilecek olan anaokulunun yapım ihalesinin 14 Kasım'da yapılacağını bildirdi.

Anaokulu ihalesi 14 kasımda yapılacak
Bu içerik 503 kez okundu.

bartın anaokulu

Milletvekili Yılmaz Tunç yazılı açıklamada bulundu

Amasra ilçesinde, Milli Eğitim Müdürlüğü binasının yanına inşa edilecek olan anaokulunun 600 metrekare büyüklüğünde olacağını bildirdi.

Amasra’da Kaleşah İlk ve Ortaokulu binasını tamamlayarak geçen yıl eğitime açtıklarını ifade eden Tunç, şunları kaydetti:

"Anaokulunun yapım ihalesi, 14 Kasım 2016 tarihinde yapılacak. Amasra Çok Programlı Lisesi yeni bina inşaatı Ahatlar’da tamamlanmak üzere. Bunun yanında Amasra Çok Programlı Lisesinde Amasra köylerinden ve Amasra dışında da öğrencilerin öğrenim görebilmesi için 200 öğrenci kapasiteli öğrenci yurdunu da 2016 yılı yatırım programına aldık. 7 milyon 550 bin lira ödenek öngörülen yurt için proje çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz ihaleye çıkacağız. Böylece Amasra modern bir anaokuluna, eğitim binası, yurt binası ve spor tesislerini bünyesinde barındıran Amasra Çok Programlı Lisesi ile de örnek bir eğitim kampüsüne sahip olacak."

anaokulu ihaleler yılmaz tunç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu artık zırhlı araçla gezecek
Kılıçdaroğlu artık zırhlı araçla gezecek
Mahkemeden Anlı, Ata ve Kışanak'ın tutuklanmasına karar verdi.
Mahkemeden Anlı, Ata ve Kışanak'ın tutuklanmasına karar verdi.